Karantinada Yapılabilecek Aktiviteler

Karantinada Yapılabilecek Aktiviteler;

Herkese merhaba bugün sizler için Karantinada Yapılabilecek Aktiviteler listesi yapacağız.Evde kaldığımız bu günlerde canınız sıkılıyor ve ne yapsam diye düşünüyorsanız bu yazı tam sizin için.

1-)Daha önce hiç denemediğiniz yemek tariflerini deneyin.Bunun için internetten ulaşabileceğiniz daha önce hiç duymadığınız tarifler bile var.Bunları deneyip damak tadınıza uygun olanları yemek listenize ekleyebilirsiniz.Sağlıklı ve Lezzetli Yulaf Lapası Tarifleri listemize buradan göz atabilirsiniz.

2-)Yeni şeyler öğrenin.Evde olduğumuz bugünlerde internetten birçok şeyi yapabiliriz bunlardan biriside öğrenmek,kendimizi geliştirmek.Bilmediğimiz bir konu üzerinde araştırma yapabilir,gündemi takip edebilir,dil öğrenebilir ve daha nicelerini yapabiliriz.

3-)Spor yapın.Evde kaldığımız bu günlerde spor yaparak sağlığımızı korumalıyız.Kendinize bir eğitmen tutabilir karantina günlerinde online ders alabilir veyahut video izleme sitelerinden hali hazırda olan videoları izleyerek sporunuzu yapabilirsiniz.

4-)Puzzle yapın.Evet puzzle yapın hem beyin jimnastiği yapın hemde karantina günlerinde sizin için vakit geçirecek bir uğraş.500-1000-1500’lük isteğinize göre alıp başlayabilirsiniz.

5-)Kitap okuyun.Kişisel gelişiminiz için,dünya görüşünüz için,hayal gücünüz için kısacası her şey için kitap okuyabilirsiniz.Kitapların dünyasına bir kere girdiğinizide emin olun çıkamayacaksınız oradan 🙂

6-)Dizi,film izleyin.Evde olduğumuz bugünlerde kült eserleri izleyebilirsiniz,ilgi alanınıza göre bir dizi/film seçebilir veyahut seri olan filmleri izleyebilirsiniz.

Dizi/film listelerimize ulaşmak için

Karantinada İzlenebilecek Filmler listesi.

En İyi 5 Yabancı Dizisi Listesi.

En İyi Güney Kore Dizileri

7-)Bilgisayar oyunları oynayın.İlginize göre rol yapma oyunları(rpg) ,yarış oyunları,FPS oyunları ve daha niceleri.Bilgisayar oyunları vakit geçirmek için iyi bir seçenek.

8-)Ailenizle beraber vakit geçirebilirsiniz.Karantina günlerinde her şeyden öte ailemizle birlikte olmamız onlara gerekli önemi vermeliyiz.

9-)Örgü örmeyi ve el işi yapmayı bilmiyorsanız öğrenebilirsiniz.Bir şeyler örmek veya el işleriyle uğraşmak size iyi gelecektir ve vakit geçirmenize yardımcı olacaktır.

Sizler için Karantinada Yapılabilecek Aktiviteler listesi hazırladık.Dileriz bu günler hemen biter ve eski sosyal yaşantımıza kavuşuruz.Bu günlerde kişisel temizliğimize dikkat etmeli ve kuralara uymalıyız.Keyifle okuyup yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir