Karantinada İzlenebilecek Filmler listesi.

Herkese merhaba bugün sizlere Karantinada İzlenebilecek Filmler lisetesi yaptık.Gelin beraber listemize bakalım ve Karantinada İzlenebilecek Filmler listemizde neler var bir göz atalım.

1-Parasite (2019)

Parazit, bir canlıya bağımlı olarak yaşayabilen ve üzerinde yaşadığı canlıya zarar verebilen organizmalara denir.
Aynı burada söylenilen gibi fakir bir ailenin, varlıklı bir ailenin yanında işe başlayıp yavaş yavaş onlara yapışıp hem kendilerine hem de onlara zarar vermesini ele alan,sosyal sınıf farklılığı en çarpıcı şekilde anlatan bu filmi kesinlikle izlemelisiniz.

2-Tenet (2020)

Üçüncü dünya savaşından daha büyük bir tehlikeyi durdurup,dünyayı kurtarmak için savaşan bir
kahramının hikayesini ele alıyor.Uluslararası bir casusluk görevini yerine getirmeye çalışan kahraman dünyayı kurtarmak için savaşır.

3-Shutter Island (2019)

Filmde,Teddy Daniels ve Chuck Aule isimli iki polis memurunun,Rachel Solando adlı bir akıl hastasının ortadan kaybolması üzerine tehlikeli akıl hastalarının tedavi gördüğü zindan adası isimli yerde Ashecliffe Hastanesi’ne soruşturma yapmak için gitmesi ve sonradan gelişen esrarengiz olayları ele alıyor.Karşılaştıkları esrarengiz olaylar ve çığrından çıkan işler bu davayı gittikçe içinden çıkılamaz hale getirir.Kahramanımız rüya ve gerçek arasında sıkışıp kalacaktır.

4-Skycraper (2018)

Çin’deki görevi sırasında dünyanın en uzun ve en güvenli binası ateşler içerisinde kalır ve tüm suç Will’in üzerine atılır.Bu olay üzerine Will artık aranan adamdır.Yangının sorumularını bulup adını temize çıkartmaya çalışır ve binada mahsur kalmış ailesini kurtarmalıdır.

5-The Platform (2019)

Film,çok katlı olan ve her katında sadece iki kişinin yaşadığı sınıfsal ayrılıkların ve haksızlıların olduğu bir hapishanede geçiyor.Her gün belirli saatlerde eksiksiz donatılmış bir masanın olduğu platform en üst kattan başlayarak her katta belli dakikalarda durarak en yukarıdan en aşağı iner.Birbirlerinin artığını yemek zorunda kalan insanların açlıkla mücadelesini ele alıyor.

6-Train to Busan (2016)

Kahramanımız Sook Woo yoğun iş temposu yüzünden kızıyla ilgilenememektedir.Doğum gününde kızının ısrarı üzerine kızıyla beraber eski eşinin yanına Busana gidecek olan trene binerler.Tren kalkmak üzereyken Güney Kore’yi etkisi altına alan bir zombi virüsünden etkilenen kadın virüsü trendeki diğer insanlara yayar.Virüsün bulaştığı insanlar zombiye dönüşmeye başlar.Busan’a giden trende hayatta kalma mücadelesi verirler.

7-Bird Box (2018)

Bird Box ne olduğu belli olamayan esrarengiz bir şeyden kurtulmak için gözleri bağlı bir şekilde yolculuğa koyulan kadın ve çocuklarının hikayesini ele alıyor.Beş yıl boyunca hayatta kalmayı başaran Malorie ve iki çocuğunun zorlu hayatta kalma mücadelesini kesinlikle izlemelisiniz.

8-World War Z (2013)

Çin’de ortaya çıkan bir virüs insanları yaşayan ölüler haline getirmektedir. Ve insanoğlu ikiye ayrılır. Brad Pitt’in hem başrolünü hem de yapımcılığını üstlendiği film, insanlar ve zombiler arasında yaşanan sıra dışı bir savaşı odağına alıyor.

9-Underwater (2020)

Film, deprem sonucu yeraltındaki laboratuvarları yıkılan mürettebatın ,ölüm kalım savaşını konu ediyor.

10-Interstaller (2014)

Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Michael Caine gibi oyuncuların rol aldığı Hollywood yapımı filmde, bir bilim insanının kendisine gelen beklenmedik teklif sonucunda giriştiği bir macerada, insanlık için yeni yaşam alanı ararken yaşadıkları olaylar işleniyor.

Salgın günlerinde evlerimize kapanmışken sizler için Karantinada İzlenebilecek Filmler listesi yaptık.Umarız beğenirsiniz.

En iyi 5 yabancı dizisi listesi için buradan ulaşabilirsiniz.

Sıkılmadan izleyeceğiniz 10 Güney Kore dizisi listesi için buradan ulaşabilirsiniz.

Önerilen makaleler

7 Yorum

  1. Önerilerin için teşekkür ederim hepsi çok güzeller izlemek için sabırsızlanıyorum

  2. Tavsiye ettiğinşz filim Lee mükemmeller

  3. […] Karantinada İzlenebilecek Filmler listesi. […]

  4. […] Karantinada İzlenebilecek Filmler listesi. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Exit mobile version