En İyi Yabancı Diziler

Sizler için bu listemizde en iyi yabancı diziler listeledik.Umarız keyifle izler ve güzel vakitler geçirirsiniz.Şimdiden iyi eğlenceler ve keyifle okumalar dileriz.

1-The Punisher (IMDb 8,5)
Karısının ve çocuklarının öldürülmesiyle intikamını almak isteyen Frank Castle’ın hikayesini ele alıyor dizi.İntikam almak için başladığı bu yolculukta ”The Punısher”a dönüşen kahramanımız, artık sadece ailesini değil çok daha fazla insana yardım etmek için savaşır.

2-Sense8 (IMDb 8,3)
Birleşik Krallık, Seoul, Mumbai, Mexico City, Berlin, Nairobi, San Francisco ve Chicago şehirlerinde yer alan 8 farklı ana karakterin, esrarengiz bir şekilde birbirlerine bağlanan hayatlarını ele alıyor.

3-The 100 (IMDb 7,6)
97 yıl önce dünya üzerinde çıkan nükleer savaşın tüm insanlığı yok etmesiyle başlamaktadır. Uydu yörüngelerinde kalan 12 farklı ülke istasyonu vardır.Dünyanın radyasyon yayması ve ölümcül derecede tehlikeli olmasından dolayı uzay istasyonları üzerinden yeni bir düzen kurarak yaşamlarına devam etmektedir.Sürükleyici olan bu diziyi kesinlikle izlenecekler listenize eklemelisiniz.

4-Six Feet Under (IMDb 8,7)
Bir cenaze evi işleten Fısher ailesinin ve dizinin her bölümünde diziyle bağlantısı bulunmayan karakterlerin ölüm hikayelerini ele alıyor ve ölümün her an başımıza gelebileceğini vurguluyor.

5-Breaking Bad (IMDb 9,5)
50 yaşında bir kimya öğretmeni olan Walter White,maddi olarak zor zamanlar geçirmektedir.Araba yıkayıcısında ek iş yapan ancak bir süre sonra son evre akciğer kanseri olduğunu ve kısa bir ömrü kaldığını öğrenir.Walter White, ailesine öldükten sonra para bırakabilmek için uyuşturucu yaptığını öğrendiği eski öğrencisi Jesse Pinkman ile birlikte uyuşturucu işine girer.

en iyi yabancı diziler listemiz dışında diğer listemize göz atmak için

Karantinada İzlenebilecek Filmler listemize buradan göz atabilirsiniz.

Sıkılmadan İzleyeceğiniz 10 Güney Kore dizisi listesi için buradan göz atabilirsiniz

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir