En İyi Fotoğraf Uygulamaları

people woman hand summer

Sosyal medyanın bu kadar yaygın olduğu bir dönemde hepimiz birer İnstagram kullanıcısıyız.Bu nedenle hepimiz fotoğraflarımıza efektler uygulamayı,güzel fotoğraflar çekilmeye özen gösteriyoruz.Siz de fotoğraflarım güzel olsun diyor ve hangi efekt uygulamasını indirmeliyim diye düşünüyorsanız bu yazı tam sizin için.

TEZZA

Tezza, son zamanlarda çok popüler olan bir fotoğraf editleme uygulaması.Vintage fotoğraflar seviyorsanız kesinlikle göz atmanız gereken bir uygulama.Şunu da belirtmek isterim bazı efektleri ücretsiz kullanıma açık fakat bazılarını kullanmak isterseniz satın alma işlemi gerçekleştirmeniz gerekmekte.Yine de ücretsiz olan efektleri en güzelleri olduğunu söyleyebilirim.

VSCO

Vsco,size hem fotoğraflarınızı editlemeyi hem de kendinize ait bir profil oluşturup orada fotoğraflarınızı paylaşabilmenizi sağlayan bir fotoğraf uygulaması.Canlı fotoğraflar elde etmenizi sağlayacak bu fotoğraf uygulamasının da işinin en iyilerinden olduğunu söyleyebiliriz.

LİGHTROOM

Lightroom,hem mobil uygulama olarak hem de bilgisayardan kullanabileceğiniz profesyonel photoshop yapabileceğiniz bir uygulama.

PİCSART

Picsart,renkli editler yaparak fotoğraflarınızı eğlenceli hale getirebilme imkanı sunan bir uygulama.Fotoğraflarınıza dilediğiniz her şeyi uygulama içerisinde bulup ekleyebilir ve fotoğraflarınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz!

HUJİ CAM

Huji Cam,Analog fotoğraflar çekmeyi seviyorsanız ve analog kamera almadan da analog fotoğraflar elde etmek istiyorsanız bu uygulama tam sizin için!

SNOW

Snow, yüzünüze tatlı efektler ekleyerek fotoğraf çekme imkanı sunan bunun yanında fotoğraflarınızı editlemenize de yardımcı olan eğlenceli bir fotoğraf uygulaması.

AFTERLİGHT

Canlı fotoğraflar elde etmenizi sağlayan bu uygulama da en iyi fotoğraf uygulamaları arasında.

PREQUEL

Fotoğraflarınıza farklı bir hava katmak istiyorsanız kesinlikle göz atmanız gereken bir uygulama.

Sizler için bu yazımızda popüler olan ve fotoğraflarınızı editlemede güzel sonuçlara ulaşmanızı sağlayacak en iyi fotoğraf uygulamalarını ele aldık.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir